Kalendarz na 2013

 

 

 
Seminarium z Mistrzem Pembą - miła niespodzianka !

 

Cały czas mieliśmy świadomość tego w jak wielkim rozdarciu byli wszyscy z nas, którzy chcieli wziąć udział w seminarium z Mistrzem Pembą w Moskwie. Z jednej strony wielka chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu, z drugiej strony świadomość odległości, ilości dni, które należałoby zarezerwować i - co najważniejsze - wizja wysokiej ceny. Moskwa nie jest tania. Oj, nie jest, wiemy coś o tym:)

Dlatego jesteśmy pewni, że z entuzjazmem przyjmiecie poniższą wiadomość.

 

Nie jedziemy do Moskwy - jedziemy na Ukrainę!!!

 

Mistrz Pemba poprowadzi seminarium na Ukrainie dosłownie tydzień później 18-19-20 listopada. Dosłownie godzina jazdy samochodem od polskiej granicy. Miejscowość Rivne (Rovno). Miasto liczące 250.000 mieszkańców. Wszystko w nim 4 razy tańsze niż w Moskwie!

Tutaj możecie sobie pooglądać miasto: http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/galery/galery_01.aspx

Rivne, to miasto leżące prawie na jednej linii z Zamościem. Główna droga z Polski wiedzie do niego przez ... Lwów! Jaka okazja!

Wkrótce przekażemy komplet informacji: koszt uczestnictwa w seminarium, koszt zakwaterowania, nawet ceny podstawowych produktów spożywczych w przeliczeniu na polskie złote. Mam nadzieję, że ta zmiana spowoduje, że więcej osób będzie zainteresowanych wyjazdem.

 

Dystans z Brodnicy - około 650 km, z Warszawy - około 470 km, z Poddębic - około 600 km